*-Devrim-* !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*-Devrim-* !!!

Hosgeldiniz !

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hayatımız

YazarMesaj
muzo

muzo

hayatımız Empty
MesajKonu: hayatımız   hayatımız Icon_minitimeÇarş. 28 Haz. - 12:25

ben türk ve japon aşcı başısıyım bu meslege ilk okulu bitirdikten sonra küçük yaşta başladım okulu pınar başı ilk ögretim okulunda bitirdim
ordansonra elbistana göctük köprü başında hayat lokantasında 3 yıl calıştım ordan adıyaman gölbaşında teyzelerimde 4 yıl kaldım ve orda buhara restoranda 4 yılçalıştım ordan elbistan turna restauranta 6 ay çalıştıktan sonra malatya caddesinde buhara lokantası actık babam kardeşim aslan beraber abim ali yut dışında da ıdi cengiz bünyamin hüseyin okuyorlardı amcam cuma palalı garson halil yıldız aşcı nusret yıldız ve kalender kılcık temizlik işlerine bakıyorkardı aslan kasayave masalara ben ise yemeklerle ugraşıyordum yani çok güzel işimizvede çokgüzel hayatımız vardı ordan askere gittim askerden geldikten sonra mersinde buhara lokantasında 1 yıl çalıştıktan sonra eşimle beraber ver elini istanbul bogaz köprüsü orda japnlarla beraber 4 yıl çalıştıktan sonra çorluya gittik japonlarla istanbulda bir oglum oldu ismi ufuk çok tatlı vede dünyalar eşimve benimdi artık çorluda çalışmaya başladık budefada japonya çıktı japonyaya gittim yılarca orda okudum restoranda calıştım vatan özlemi dedik geldik yine japonlarla devamettik calışmaya japonlar bitti buseferde japonlar romanyada iş almışlar haydi bakalım oraya bu arada ikinci oglum dünyayageldi ismi umut abisigibi yakışklı kerata ordada bir müttet çalıştıktan sonra geldim çorluya şuanda çorluda ayso ketrigte hem aşcı başı hem sorumlu olarak çalışmaktayım herkese başarılar diliyor sevgiler sunuyorum
--------------------------------------------------------------------------------

muzaffer palalı japonya ben 2yıl japonyada japon okulunda okudum hemde çok güzel bir restoranda çalıştım 12 yıljaponlarla çalıştım saygılar
--------------------------------------------------------------------------------

hayatımız
1 sayfadaki 1 sayfası