*-Devrim-* !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*-Devrim-* !!!

Hosgeldiniz !

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yurtdisi gencligi hakinda ne dusunuyosunuz ?

+2
muzo
damla
6 posters
YazarMesaj
damla

damla

yurtdisi gencligi hakinda ne dusunuyosunuz ? Empty
MesajKonu: yurtdisi gencligi hakinda ne dusunuyosunuz ?   yurtdisi gencligi hakinda ne dusunuyosunuz ? Icon_minitimePtsi 26 Haz. - 6:56

bu soruyu yazmamin sebebi buradakilerin bazilarinin hep boyle havali olmalari cok bilmis tavirlari yani gecmislerini nerden geldiklerini unutmalari sizce nasil cunku yazin izine git diklerinde nasil tavirlari davranislari sizce bir nurhak li gencelerine yakisan bicimdemi ??
muzo

muzo

MesajKonu: yurdışı gençligi   yurtdisi gencligi hakinda ne dusunuyosunuz ? Icon_minitimePtsi 26 Haz. - 11:01

damlacı gım cok güzel konuya deginmişin insanlar ne oldum degil ne olacagım diye düşüseler onlar olmaz
gençler bilebilseler .
yaşlılar yapabilselerdi.
gençler hayalleriyle.
yaşlılar anılarıyla yaşarlar.
gençligin ruhunu işlenmeyen bir tarla gibi kendi haline bırakırsanız.
orada ısırganlar.
dikenler yetişir
doganmaden

doganmaden

MesajKonu: Geri: yurtdisi gencligi hakinda ne dusunuyosunuz ?   yurtdisi gencligi hakinda ne dusunuyosunuz ? Icon_minitimeSalı 27 Haz. - 15:25

yur dışında yaşayan gençler için bişey yazmaya gerek yok çünkü herkes aynı düşüncede
didomod

MesajKonu: Geri: yurtdisi gencligi hakinda ne dusunuyosunuz ?   yurtdisi gencligi hakinda ne dusunuyosunuz ? Icon_minitimeÇarş. 28 Haz. - 12:27

lol! ben yurt disind yasamaktayim yurt disindaki genclik hicde sizlerin bildigi gibi ve lanse eddigi gibi deyil zoru basarmaya calisan bir genclik eyer bunun yanlis oldugunu savunan vrsa araniz da bunu uzunn bir sekil de ilerikki gunlerde tartisiriz sizler hava gormemisiniz havali dediginiz genclik burda hangi sart larda yasam mucadelesi vermekk zorundalar bunlari sizler bilemessiniz ama biz avrupada yasayan lar bunu bire bir yasamak zorunda kaliyoruzz PARISTEN SEVGILER DIDOMOD
Usum57

MesajKonu: Geri: yurtdisi gencligi hakinda ne dusunuyosunuz ?   yurtdisi gencligi hakinda ne dusunuyosunuz ? Icon_minitimePerş. 29 Haz. - 3:49

Herşeyden önce şuna dikkat edlim. Doğal ortamında tarlada yetişen çiçekler alınmış dağa taşa atılmış. Bu gençler bir yanda kaldığı ülkenin dili, dini,kültürü ile başbaşa, biryandan kopup geldiği Ülkenin dili, dini, kültürü ile . Yani iki arada bir derede kalmak tabiri varya işte öyle birşey. Sonuçta bu gençler bizim. Bu gençlerin bu durumda yanlış yapmamalarını düşünmek olmaz. Sobada elini yakmadan sobanın yakıcı olduğunu öğrenen çocuk sayısı yok gibidir. Zira Pariste yada berlinde doğru olan bir davranış Nurhak'ta yadırgana bilir. Burda şuçlu ne Yurt dışında yaşayan nede Nurhak lı. Herşeye rağmen bizim Nurhaklı gençler Kırılsada eğilmez. Onların yanlışları varsa düzeltmelerine katkı sağlamak o yanlışı görebilenlere düşer. Sevgiler....
Admin-Baris
Admin

MesajKonu: ..   yurtdisi gencligi hakinda ne dusunuyosunuz ? Icon_minitimeCuma 1 Eyl. - 5:30

Bu Ülkenin Gençlere Ihtiyaci Var Arkadaslar, Genclik Gelecektir, Ister Yurt Disi Olsun, Ister Nurhak Olsun, Genclik Her Zaman Gelecektir ..
http://devrim.bbactif.com
doganmaden

doganmaden

MesajKonu: Geri: yurtdisi gencligi hakinda ne dusunuyosunuz ?   yurtdisi gencligi hakinda ne dusunuyosunuz ? Icon_minitimeC.tesi 28 Ekim - 15:58

didomod demiş ki:
lol! ben yurt disind yasamaktayim yurt disindaki genclik hicde sizlerin bildigi gibi ve lanse eddigi gibi deyil zoru basarmaya calisan bir genclik eyer bunun yanlis oldugunu savunan vrsa araniz da bunu uzunn bir sekil de ilerikki gunlerde tartisiriz sizler hava gormemisiniz havali dediginiz genclik burda hangi sart larda yasam mucadelesi vermekk zorundalar bunlari sizler bilemessiniz ama biz avrupada yasayan lar bunu bire bir yasamak zorunda kaliyoruzz PARISTEN SEVGILER DIDOMOD

yurt dışındaki gençliğin hangi şartlarda yaşam mucadelesi verdiğini biliyorum tc de yaşamama rağmen şunuda biliyorum keçinin boynuzuna ay anne bunun kafasındakiler ne gara gara diyenlerde biliyorum tabi hepsini kasddetmiyorum ama istisna kaydeyi bozmaz
sevgiler kendinize iyi davranın albino

yurtdisi gencligi hakinda ne dusunuyosunuz ?
1 sayfadaki 1 sayfası