*-Devrim-* !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*-Devrim-* !!!

Hosgeldiniz !

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ?

+2
doganmaden
Admin-Baris
6 posters

Nurhagin Hangi Mahallesindensiniz ?
Seyitaliler
Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Vote_lcap33%Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Karacar
Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Vote_lcap0%Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Hacilar
Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Vote_lcap17%Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Pinarbasi
Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Vote_lcap50%Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Vote_rcap
 50% [ 3 ]
Toplam Oylar : 6

YazarMesaj
Admin-Baris
Admin

Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Empty
MesajKonu: Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ?   Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Icon_minitimeC.tesi 24 Haz. - 6:39

Nurhak Mahallelerinden Hangisinde Kaliyorsunuz ..
http://devrim.bbactif.com
doganmaden

doganmaden

MesajKonu: Geri: Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ?   Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Icon_minitimePaz 25 Haz. - 14:18

kıyılar mahallesi bana göre nurhağın en güzel mahallesi
Admin-Baris
Admin

MesajKonu: Baris   Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Icon_minitimePaz 25 Haz. - 14:41

Özür dilerim abi, onu yazmayi unutmusum
muzo

muzo

MesajKonu: nurhak mahalleleri   Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Icon_minitimePaz 25 Haz. - 14:49

bende pınarbaşındanım suyumuz güzel huyumuz güzel hüsog kayası kara dede çilingirimiz de var birde palalı daşımız var ne haber dog maden selam
Admin-Deniz
Admin
Admin-Deniz

MesajKonu: Geri: Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ?   Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Icon_minitimePaz 25 Haz. - 17:29

Ben Nurhak in seyitaliler mahallesin denim ve nurhakin her mahallesinde oldu gibi orasida benim icin ayri bir guzeligi var.
damla

damla

MesajKonu: Geri: Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ?   Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Icon_minitimePtsi 26 Haz. - 7:06

seyitaliler valla oranin tabiki ayri bir yeri vardir balkondan yoldan gecenleri seyredersin hic de canin sIkIlmaz herzaman misafirin olur gelip gidenler cok dur .. yani yalniz kalmaya hic de vaktin olmaz zaten orayi sevirende budur ..
Usum57

MesajKonu: Geri: Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ?   Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Icon_minitimePerş. 29 Haz. - 4:19

Ben de hangi mahalleyi seçsem diyorum:)) Zira hıdırlarda doğdum. Kıyılarda Evimiz var, Nurhakta zamanımın Çoğu Pınarbaşında ve Seyitalilerde geçiyor. Aslında ben NUrhak Köyünden olmayı değiştiremedim Canlar Ben gerçekten Hepiniz gibi NURHAK lıyım.Tüm dünya insanına merhaba.....
doganmaden

doganmaden

MesajKonu: Geri: Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ?   Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ? Icon_minitimePtsi 11 Eyl. - 11:11

kıyılardanım ama resmi hiç yok

Nurhagin Hangi Mahalesindensiniz ?
1 sayfadaki 1 sayfası