*-Devrim-* !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*-Devrim-* !!!

Hosgeldiniz !

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kırılacaksınız

2 posters
YazarMesaj
muzo

muzo

kırılacaksınız Empty
MesajKonu: kırılacaksınız   kırılacaksınız Icon_minitimeC.tesi 28 Ekim - 16:21

Adıyaman'lının biri İzmir'de yedeksubay okulunda askerligini yapmaktadır. Hafta sonları çarşı izinlerinde kız tavlamaya çalışır fakat başaramaz.
Aynı yerde askerlik yapan İzmir'liler Adıyaman'lı ile dalga geçerek sorarlar;
-Adıyaman'lı bu hafta çarşıda ne yaptın?
-Konak meydanında denizi seyrettim.
-Yahu ne diye boklu denizi seyrettin. Kızlara takılsana...
Ertesi hafta Adıyaman'lı Karşıyaka'ya geçer ve yine kız tavlamayı başaramaz. İzmir'liler yine dalga geçerek ''Boklu denizi seyredecegine arkana dönüp apartmanlara baksaydın ya'' derler.
Bu sefer Adıyaman'lı Karşıyaka'ya geçerek apartmanları seyretmeye başlar. O da ne bir bayan el sallıyor. Hemen gider bayanın dairesinin kapısını çalar. Karşısına orta yaşlı üzerinde seksi bi gecelik bulunan bir bayan çıkar.
Biraz sohbet ve tanışma faslından sonra bayan sorar;
-Nerede askerlik yapıyorsun_
-Gaziemir'de
-Aa benim oglumda seninle birlikte askerlik yapıyor. Şimdi kız arkadaşıyla sinemaya gittiler, birazdan gelirler. Sen haftaya gel, birlikte olalım, der.
Adıyaman'lı bölüge döndügünde İzmir'liler etrafını sararak sorarlar;
-Adıyamanlı bu hafta ne halt ettin?
-Bu hafta ne halt ettigimi bende anlamadım ama haftaya kesin birinizin anasını s.kecegim!

muzo

kırılacaksınız Empty
MesajKonu: temel ve yunan   kırılacaksınız Icon_minitimeC.tesi 28 Ekim - 16:21

Temel askerligini yunan sınırında yapıyormuş.

Temel'in canı çok sıkılıyormuş.

Yunan'a bir ıslık çalmış elleriyle "Havacı mısın?" işareti yapmış,Yunan aldırmamış.

Bir ıslık çalmış elleriyle "Karacı mısın?" işareti yapmış, Yunan aldırmamış.

Bir ıslık daha çalmış "Denizci misin?" anlamında yüzme işareti yapmış, yunan aldırmamış.

Bir ıslık daha çalmış. El haraketi yaparak "Topçu musun?" demiş, yunan aldırmamış.

Bir ıslık daha çalmış "Gözcü müsün?" anlamında dürbün işareti yapmış, yunan aldırmamış.

Nöbetler degişmiş sıra yine Temel'le Yunan'a gelmiş.

Yunan'a hadi sınıra git demişler yunan da:

- "Ben oraya gitmem. Orada bir deli türk askeri var, bana hava kararınca yüzerek gelip sana bir koyacam gözlerin fırlayacak diyor.."

muzo

kırılacaksınız Empty
MesajKonu: papagan ve kadın   kırılacaksınız Icon_minitimeC.tesi 28 Ekim - 16:22

Kadının biri bir petshop a gider ve "bir papağan almak istiyorum" der.Mehmet ismindeki petshop sahibi

-"Hanımefendi elimde bir tane papağan kaldı fakat bu papağan çok küfürbaz almak istemezsiniz sanırım" fakat bir papağan sahibi olmak isteyen kadın

-" Hayır almak istiyorum" der ve papağını alır. Evine geldiğinde bir bakar ki gerçekten papağan kadını her eve geldiğinde'hoşgeldin orospu' diyerek karşılar. Buna dayanamayan kadın papağanı alır ve petshopa geri götürür. Mehmet bey bu papağan gerçekten çok terbiyesiz. Her eve geldiğimde beni hoşgeldin orospu diyerek selamlıyor ve ben buna dayanamıyorum. Papağını geri getirdim ve paramı geri istiyorum. Fakat o anda paraya ihtiyacı olan Mehmet bey hanımefendi merak etmeyin birkaç gün bana bırakın ben terbiye edeyim daha sonra gelin alın... Kadın inanmayarak da olsa tamam der ve gider. Mehmet papağanı alır ve bir çaydanlık su kaynatır. Ne diyeceksin lan kadın eve geldiğinde diye sorar papağana

-"Hoşgeldin orospu diycem." der. Bunun üstüne papağanın kafasını kaynar suyun içine sokar ve tekrar sorar.Papağan yine aynı yanıtı verir. Bir olur , iki olur ve papağan işkenceye dayanamaz

-"Hoşgeldiniz hanımefendi diycem" der. Ertesi gün kadın gelir ve Mehmet bey kadına papağanı terbiye ettiğini söyler. Kadın bunu kontrol etmek istediğini söyler ve papağana sorular sormaya başlar. Ben eve geldiğimde bana ne diyeceksin?

-"Hoşgeldiniz hanımefendi" diyeceğim der papağan. Kadın çok şaşırır ama emin olmak için devam eder. Peki yanımda bir kız arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin?

-" Hoşgeldiniz hanımefendiler" diyeceğim peki yanımda bir erkek arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin?

-"Hoşgeldiniz beyfendi" diycem. peki yanımda 2

-3 erkek arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin? Papağan biraz duraksar ve cevap verir :

-"Oğlum Mehmet suyu kaynat bu karı harbi orospu!!!"

muzo

kırılacaksınız Empty
MesajKonu: Geri: kırılacaksınız   kırılacaksınız Icon_minitimeC.tesi 28 Ekim - 16:23

Adamın biri motosiklet almış. Satıcı adama bir kutu vazelin hediye ederek "yağmurlu havalarda bunu metallere sür, pas yapmaz" demiş. Adam motorunu göstermek üzere kız arkadaşına gitmiş. Akşama doğru kız "gel seni bize götürüp ailem ile tanıştırayım, hem de akşam yemeği yeriz." demiş. Hemen arkasındanda bir hatırlatmada bulunmuş. "Yalnız dikkat et bizim evde yemek yerken kimse konuşmaz. Konuşan olursa o bütün bulaşıkları yıkar..." Adam 4 kişinin bulaşığından ne olacak diye düşünürken eve girdiklerinde bir de ne görsün dağ taş her yer bulaşık... Uulan bir konuşursak yandık demiş... Yemek yerken aklına "Ben şimdi bu kızın elini tutsam kimse bir şey diyemez." fikri gelmiş. Kızın elini tutmuş, kimseden çıt yok. Bir de öpeyim demiş, Öpmüş gene çıt yok.. Ulan ben bununla bu işi burada pişireyim demiş. Herkesin gözü önünde kızla yatmış ama gene çıt yok.. Adam iyice pişkinliğe vurup yahu bunun anası da güzelmiş deyip onunla da yatmış. Gene çıt yok. Tam bu sırada dışarıda gök gürleyip yağmur yağmaya başlamış. Bizimki motoru paslanmasın diye aldığı vazelini cebinden çıkardığı anda kızın babası bağırarak ayağa fırlamış.

- "Tamam tamam koy onu yerine bulaşıkları ben yıkarım"

muzo

kırılacaksınız Empty
MesajKonu: Geri: kırılacaksınız   kırılacaksınız Icon_minitimeC.tesi 28 Ekim - 16:23

--------------------------------------------------------------------------------

Bir mühendis ölmüş ve büyük bir yalnışlık sonucunda cehenneme atılmış. Cehennemin konforundan hoşnut kalmayan mühendis bir takım
iyileştirmeler yapmaya başlamış. Kısa bir süre sonra cehennem, klimalı odaları, otomatik tuvaletleri, asansörleri, içecek otomatları ve diğer lüksleri ile bayağı rahat bir yer haline gelmiş. Bu arada mühendisin de iyice tanınıp sevildiğini söylemeye gerek yok.
Derken, günün birinde Cennet Meleği, şeytanı aramış:
-"Selam, cehennemde işler nasıl gidiyor? Neler yapıyorsunuz?"
Şeytan, memnun mesut gülümsemiş:
-"Ohoo.. Biz burada çok iyiyiz. Bir mühendis düştü buraya ki sorma gitsin. İnanılmaz lüks ve konforlu bir yer yaptı bizim orayı. Bir görsen, tuvaletlerimiz otomatik, kola makinemiz bile var."
Melek şaşırır:
-"Nee! Mühendis mi dedin? O adamin burada olmasi lazimdi. Çabuk onu buraya gönderin!"
Seytan: "Mümkünü yok! Kadromda bir mühendisin olmasindan çok memnunum ve onu burada tutacagim!" diye çıkışmış.
Cennet Melegi sinirle bağırmış:
"Onu çabuk buraya gönder, yoksa seni dava ederim!"
Şeytan katıla katıla gülerken şunları söylemiş:
"Yok yaa! Nasıl yapacaksın bunu? Bütün avukatlar bizim tarafta!"...

muzo

kırılacaksınız Empty
MesajKonu: Geri: kırılacaksınız   kırılacaksınız Icon_minitimeC.tesi 28 Ekim - 16:24

İmamın Aşkı

Bir gün kücük bir kasabaya genc ve yakiskli bir imam

tasinir ve kasabanin en güzel kizina asik olur.Kizda

imama karsi ilgisiz degildir.Imam kizi babasindan

istemeye karar verir.Kasabanin sakinleri kizin

babasinin solcu oldugunu kizi asla ona vermiyecegini

söyleselerde, imam bir kutu cukolota ve bir demet gül

ile genc kizin kapisina varir.Kizin babasi hiddetle;

-Benim imama verecek kizim yok der.

Imam büyük bir üzüntüyle evine varir.

Ertesi günün sabahi imamin sesi minareden yankilanir;

-Bu sabah ezanini sevipte kavusamayanlar icin

söylüyorum

muzo

kırılacaksınız Empty
MesajKonu: Geri: kırılacaksınız   kırılacaksınız Icon_minitimeC.tesi 28 Ekim - 16:25

Müftü

Kayseriden vana gelen bir kişiden köye imamlık yapması istenmiş adam namaz kıldırmayı bilmediğini söliyince ona 100 dana vereceklerini sölemişler. adam bu teklife hayır diyememiş tabii ama namaz kıldırmayı da bilmiyomuş

namaz kıldırırken şöle demiş :

"kayseriden indim vana verin bana 100 dana"

aylarca bu böle dewam etmiş

bi gün müftü köyün imamını kontrol etmek için köye gitmiş

adam ne yapacağını şaşırmış

müftü namazı izlemeye başlamış

bu kez imam namazı kıldırırken şöle demiş :

"kayseriden indim vana verin bana 100 dana çaktırma müftü yarısı sana yarısı bana "
muzo

muzo

kırılacaksınız Empty
MesajKonu: Geri: kırılacaksınız   kırılacaksınız Icon_minitimeC.tesi 28 Ekim - 16:25

Asker Mektubu

Temel askerdedir fakat kimi kimsesi yoktur ve birgün Temel cumhurbaşkanından harçlık istemek için bir mektup yazar ve mektubu göndermesi için çavuşa verir çavuş da temel hiç mektup göndermezdi acaba kime yazmiş diye merak eder ve mektubu okur mektupta temel cumhurbaşkanından 20 milyon harçlık istediğini okuyunca temele acır ve cebindeki 15 milyonu zarfa koyup Temel e verir ve Temel parayı alınca bir mektup daha yazar çavuş yine mektubu okur ve mektup da şöyle yazar SAYIN CUMHURBAŞKANIM PARA İÇİN SAĞOLUN AMA BUNDAN SONRA BANKA HESABIMA YATIRIN ÇÜNKÜ BİZİM İBNE ÇAVUŞ PARANIN 5 MİLYONUNU YEMİŞ
muzo

muzo

kırılacaksınız Empty
MesajKonu: Geri: kırılacaksınız   kırılacaksınız Icon_minitimeC.tesi 28 Ekim - 16:26

--------------------------------------------------------------------------------

Sultan en güvendiği adamını Arabistan a hünkar göndermiş.
Hünkar, Arabistan da gezerken bakmış, Araplar entari giyiyorlar ama alta donları yok. Bir rüzgar esti mi, manzara felaket! Haber salmış, altına don giymeyenler kadı huzuruna çıkartılıp, hapsedilecek. Aradan günler geçmiş Arabın bir tanesi don giymemiş ve ilk rüzgarda olay fark edilmiş. Kadı huzuruna çıkartmışlar. Kadı sormuş:

- Adın?
- Aptülmecit
- Baba adın?
- Aptülleziz
- Evli misin?
- 5 tane karım var!
- Kaç çocuğun var?
- İlkinden 15, ikincisinden 17, üçüncüsünden 16, dördüncüsünden13, beşincisinden 18 tane.

Kadı kararını vermiş ve söylemiş: - Aptülleziz oğlu,Abdülmecit’in,don giymeye vakti olmadığından beraatine karar verilmiştir!
muzo

muzo

kırılacaksınız Empty
MesajKonu: Geri: kırılacaksınız   kırılacaksınız Icon_minitimeC.tesi 28 Ekim - 16:28

Adamın birinin hiç erkek çoçuğu olmuyormuş.Allaha dua ederken demiş ki
'allahım bir erkek çoçuğum olsun, Onu sana kurban edeceğim'.Gel zaman git zaman
adamın bir oğlu olmuş ve adam çocuk biraz büyüyünce allaha kurban edeceği
oğlunun hayatını kurtarmak istemiş.Hocaya gitmiş demiş olmaz kurban
edeceksin.Papaza gitmiş demiş olmaz kurban edeceksin.Adam ne yapacağını
şaşırmış.Birde bektaşiye gideyim demiş bektaşiye durumu anlatmış.Bektaşi sormuş
'sen bu lafı derken yanında kimse varmıydı' adan demiş 'hayır kimse yoktu'
Bektaşi hemen cevabı hazırlamış 'inkar et gitsin.'
muzo

muzo

kırılacaksınız Empty
MesajKonu: Geri: kırılacaksınız   kırılacaksınız Icon_minitimeÇarş. 17 Ocak - 3:11

Rusyada bir ilkokulda ogretmen cocuklara Turk para
Rusyada bir ilkokulda ogretmen cocuklara Turk parasinin birimini sorar.
-Dolar,
-Hayir.
-Mark,
-Hayir.
-Sterlin,
-Hayir.
Neticede hic kimse bilemez. Ogretmen tam vazgececegi sirada kucuk Alex parmagini kaldirir.
-Soyle Alex,
-Turk parasinin birimi "Kere" dir ogretmenim.
-Oglum Kere diye dunyanin hic bir yerinde para birmi yoktur, nerden cikardin onu?
Fakat kucuk Alex gayet emindir,
-Kere oldugunu hemde cok iyi biliyorum ogretmenim.
-Nerden biliyorsun Alex?
-Ogretmenim benim ablam Turkiyeden yeni geri eldi. Su ustumde gordugun ceketi bana ordan hediye getirdi. Sordum, bana bu ceketi almak icin iki KERE verdigini soyledi.

muzo

kırılacaksınız Empty
MesajKonu: Geri: kırılacaksınız   kırılacaksınız Icon_minitimeÇarş. 17 Ocak - 3:15

Temmel Cennetde

Yer yuzundeki hayatini,butun kurallara uygun yasayip tamamliyan Temel,

yukarida 1.sinif torenle karsilanmis. Refakatci melek Efendim siz direk

cennete alinacaksiniz.Arzu ederseniz islemleriniz tamamlanincaya kadar bir

tanitma gezisi yapalimdemis, Melek onde Temel arkada Cennet hazirlik

bolumune girmisler. Ilk kapinin arkasindan canhiras feryatlar gelmekte

imis. Kapiyi acip iceri girdiklerinde iki melegin aralarinda tuttuklari

adamin sirtinda

Temel Uyyy...Bu nedur ?

Melek Efendim,burasi kanat takma bolumu.Cennete katilan sizin gibi aziz

mertebesindekilere kanat takiyoruz,bunun icin delik deliyorlar demis.

Ikinci kapiya geldiklerinde gene kapinin arkasinda canhiras feryatlar

kapiyi acip iceri girmisler.Iki melek aralarindaki adamin kafasinda

matkapla delik aciyorlarmis.

Temel Uyyy...Bu nedur?

Melek Efendim burasi halka takma bolumu.Sizin gibi aziz

mertebesindekilerin baslarinin uzerindeki kutsal halkayi takmak icin delik

deliyorlardeyince

Temel Uyyyy....Ben cehenneme gidiyorum

Melek Aman efendim.Ne yapiyorsunuz orada insanlari kaziga oturturlar

Temel Olsun.Hic olmazsa delugum hazirdir daa!..
muzo

muzo

kırılacaksınız Empty
MesajKonu: Geri: kırılacaksınız   kırılacaksınız Icon_minitimeÇarş. 17 Ocak - 3:34

SAGDA GiDER
SaGda
Gider
DOrt
ESek
DOrdU de
Gaz
YUklU
DOrt
Boz
ESek
DOrdU de
Tuz
YUklU
DOrt
Boz
ESek
DOrdU de
bez
YUklU
DOrt
Boz
ESek
Deh
Gaz
yUklU
DOrt
Boz
ESek
Yuh
Bez
yUklU
DOrt
Boz
ESek
CUS
Tuz
yUklU
DOrt
Boz
ESek
Ort ki
Olek
SaGdIcIm
Ort ki
Olek...
Admin-Baris
Admin

kırılacaksınız Empty
MesajKonu: ..   kırılacaksınız Icon_minitimeC.tesi 20 Ocak - 0:37

Muzaffer abi, cok süper bi calisma, emegine saglik ..!
http://devrim.bbactif.com

kırılacaksınız
1 sayfadaki 1 sayfası